درباره ما

دکتر پلاس با تکیه بر دانش فنی و پشتکار در جهت ارائه خدمات نوبت دهی و معرفی پزشکان راه اندازی شده تا ارتباط بین شهروندان و پزشکان با راحتی بیشتری انجام پذیرد و در این راه نزدیکترین و بهترین متخصصان به شما پیشنهاد میگردد.

ما بهترین روش را جهت پیدا کردن بهترین ارائه دهندگان خدمات درمانی از میان محبوبترین متخصصها ایجاد کرده ایم.

سلامت یک هدف ساده است. اما سلامت شما بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله کیفیت مراقبت های بهداشتی در جامعه ما، و همچنین انتخاب های شیوه زندگی روزمره.

در دکتر پلاس مأموریت ما این است که از اطلاعات قابل اعتماد ما اطمینان حاصل کنید، تا ارتباط بین کاربران و پزشکان را معنا بخشیم.

ما به میلیون ها کاربر در هر ماه کمک می کنیم تا با انتخاب پزشک خود، قرار ملاقات ها را تنظیم نمایند.

دکترپلاس جهت رفع نگرانی خود در مورد سلامت جسمی و روحیِ هم میهنان و نیز کمک به حفظ مسئولانه محیط زیست و کاهش ترافیک و آلودگی هوا، در فضای درمانی کشور امکاناتی فراهم کرده است تا پزشکان متخصص و متعهد را در محیطی مملو از احترام و اعتماد در کنار شهروندان قرار دهد.

هر چه بیشتر در مورد جنبه های مختلف سلامت از خود بدانید، شما و جامعه تان می تواند سالم تر باشد. به همین دلیل است که دکتر پلاس مفتخر به معرفی پزشکان در جهت افزایش شاخص سلامت ملی است تا روابط جدید بیمار را تقویت کند و به بیماران اجازه می دهد تا زمانیکه برای آنها مناسب تر است، وقت خود را رزرو کنند و حق انتخاب بیمار را تا حد زیادی افزایش میدهد.