قوانین و مقررات

قوانین عضویت در دکتر پلاس

به منظور عضویت و استفاده از خدمات دکتر پلاس شما می بایست قوانین و شرایط دکتر پلاس را مطالعه نموده و تایید نمایید.

وب سایت دکتر پلاس از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند و کلیه کاربرانی که از این وب سایت استفاده می نمایند نیز موظف به رعایت این قوانین و مقررات می باشند.

احتمال به روز رسانی و ایجاد تغییرات در قوانین ذیل بدون هیچ اطلاع قبلی وجود دارد و برای دکتر پلاس ، محفوظ است .

عدم رعایت هر کدام از قوانین ذیل توسط کاربر منجر به مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

قوانین و شرایط حساب کاربری

کلیه اطلاعات شخصی کاربران بصورت محرمانه نزد دکتر پلاس باقی خواهد ماند.

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور شما به عهده خودتان است. هرگونه خسارت یا آسیب برخاسته از عدم حفاظت شما از مشخصات حساب کاربریتان متوجه شما بوده و دکتر پلاس هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرید.

مسئولیت صحت تمامی اطلاعات وارد شده در حساب کاربری شهروند و پزشک (از جمله نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات شخصی و حرفه ای) کاملا برعهده کاربر می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تناقض اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی کاربر، حساب کاربری تان مسدود میگردد.

در صورتی که کاربری بیش از 3 بار پشت سر هم اقدام به لغو نوبت کند یا بیش از 3 بار نوبت دریافت کند و در محل پزشک حضور پیدا نکند حساب کاربری ایشان مسدود می شود.

*امکان انتقال و دریافت پول از کیف پول حساب کاربری برای کاربر و پزشک امکان پذیر نمیباشد و مبلغ موجود در کیف پول را حتما باید برای استفاده از خدمات سایت هزینه کنند.

*پزشکان محترم توجه داشته باشند در هنگام انتخاب و خرید پکیج باید دقت کافی را داشته باشند و پکیج با امکانات مورد نیاز خود را انتخاب کنند زیرا بعد از خرید پکیج امکان لغو پکیج خریداری شده وجود ندارد و برای تغییر پکیج باید کل مبلغ پکیج جدید پرداخت شود و مبلغ پکیج قبلی به حساب کاربری ایشان برگردانده نمی شود

درصورتیکه امکان دریافت پیامک های تبلیغانی را بر روی خط همراه خود بسته اید پیامک های دکتر پلاس بعد از ثبت نام و یا گرفتن نوبت را دریافت نخواهید کرد. شما می بایست امکان دریافت پیامک را فعال کرده و یا با پشتیبانی دکتر پلاس تماس بگیرید. (فعالسازی دریافت پیامک های تبلیغاتی برای خطوط همراه اول ارسال عدد 2 به شماره 8999 و خطوط ایرانسل عدد 1 به 5005)

قوانین پرداخت و اخذ نوبت برای بیماران

استفاده از امکانات سایت دکتر پلاس در ابتدا برای شهروندان رایگان بوده است ولی به دلیل کم لطفی برخی از کاربران (رزرو نوبت و عدم حضور) در زمان اخذ نوبت مبلغی جزئی به عنوان حق رزرو جهت اطمینان از حضور در زمان رزرو شده دریافت می گردد.

همچنین کل مبلغ ویزیت در زمان حضور در مطب یا کلینیک پرداخت می گردد و هیچ مبلغی به عنوان حق ویزیت توسط دکتر پلاس دریافت نمی گردد .

حضور بیمار نیم ساعت قبل از وقت تعیین شده در مطب پزشک الزامی است به منظور ارائه کارت شناسایی و کد رهگیری نوبت خود به منشی مطب.

میزان انتظار بیماران در مطب دکتر و یا کلینیک بسته به روند کاری پزشک و یا کلینیک مورد نظرمتفاوت است و دکتر پلاس در این زمینه مسئول نمی باشد.

قوانین پرداخت برای پزشکان

ما تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه ها انجام دادیم اما با توجه به گسترش خدمات و ارائه خدمات هزینه بر، تنها یک هزینه ، بسته به نوع خدمات مورد نیاز طبق پکیج های انتخابی (البته به جز پکیج برنزی که کاملا رایگان می باشد) به صورت حق اشتراک یکساله دریافت می گردد.

قوانین و مقررات لغو نوبت توسط بیماران

امکان لغو نوبت برای کاربران از داخل حساب کاربری وجود دارد و قوانین لغو نوبت به شرح زیر می باشد :

اگر لغو نوبت تا قبل از ساعت ۲۴ روز قبل نوبت ملاقات انجام شود هزینه دریافت شده بابت ثبت نهایی نوبت به حساب کاربری شما برگردانده می شود و امکان لغو نوبت بعد از بامداد روز نوبت امکان پذیر نخواهد بود.

قوانین و مقررات لغو نوبت توسط پزشک

لغو نوبت برای یک روز مشخص توسط پزشکان از داخل حساب کاربری آنها وجود دارد و به شرح زیر می باشد :

اگر پزشکی بنا به هر دلیلی کلیه نوبت های یک روز مشخص را لغو نماید برای کلیه بیماران که در آن روز نوبت دریافت کرده اند یک پیامک مبنی بر لغو رزرو آنها ارسال می گردد و هزینه پرداخت شده توسط بیماران در هنگام رزرو نوبت به حساب کاربری آنها بازگردانده می شود .

امکان لغو نوبت در روز نوبت وجود ندارد و جهت لغو نوبت برای یک روز خاص حتما باید حداکثر تا ساعت 24 روز قبل نسبت به لغو نوبت ها اقدام شود.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایده امرتات آریانا میباشد و هرگونه کپی برداری و یا مشابه سازی از نام و محتوای این سایت پیگرد قانونی دارد.